Літературне об'єднання україномовних фантастів

ФорумКалендарДопомогаПошукСписок користувачівГрупиЗареєструватисьВхід

Частка | 

Про інтернет конкурси

Донизу 
АвторПовідомлення
Святослав Чирук (Admin)
Admin

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 33

СтворюватиТема: Про інтернет конкурси   Ср Серп 28, 2013 12:48 pm

Зазирнув нещодавно на "Зоряну фортецю". Проводився конкурс "Кава-леви-дощ". Чимало робіт до фантастики, як то кажуть, "притягнуті за вуха". Черговий раз замислився над сенсом літературних інтернет конкурсів. Серед плюсів я бачу тільки два - людям дають стимул писати і вислухати критику на свої твори. Проте великим мінусом, на мій погляд, саме "Зоряної фортеці" є те,що судять твори самі автори. Звичайно, зрозуміло, що організатори таким чином вбивають одразу двох зайців - результати демократичні, звинувачувати організаторів у несправедливому суддівстві не доводиться, до того ж не потрібно шукати суддів, адже учасники самі зацікавлені у тому, щоби конкурс таки відбувся. Проте, у тому то й справа, що учасники зацікавлені, а відповідно не є об"єктивними. Значить чужі твори будуть критикувати (нажаль, такі люди знаходяться часто), якщо хочуть перемогти. Програє ж зрештою той, хто голосує справедливо. Цей допис не створений для того, щоби якось образити організаторів "Зоряної фортеці", гадаю, вони займаються дуже корисною справою, проте це є проблемою. Я неодноразово думав над тим, що направити свій твір до редакції якогось видання - це теж, по-суті, пройти конкурс. А ви?
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://fantclub.ukrainianforum.net

Про інтернет конкурси
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ФАНТКЛУБ :: Конкурси, премії, конвенти :: Зоряна фортеця-
Перейти до: