Літературне об'єднання україномовних фантастів

ФорумКалендарДопомогаПошукСписок користувачівГрупиЗареєструватисьВхід

Частка | 

Пропозиції

Донизу 
АвторПовідомлення
Валерій Верховський

Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 27.02.2013
Вік : 49

СтворюватиТема: Пропозиції   Пн Травень 13, 2013 10:25 am

Факт, який неможливо не визнавати: книжок УФ видають мало. Ще один факт, що якість виданого дуже низька. Те, що очевидно для мене, але викликає нерозуміння: впевненй, що це не об"єктивна реальність, що це можна подолати, причому досить швидко. Тим, хто почне стару пісню про відсутність попиту на УФ чи на хорошу фантастику, скажу: гаяти час на суперечки з вами не стану - у мене багато роботи. Цей пост для тих, хто має серйозні пропозиції до видавців.
1) Потрібні романи обсягом 450-600 тисяч знаків. Традиційна НФ з її всім відомою тематикою: космос, майбутнє, машина часу, наукові досягнення, інопланетні друзі/вороги.
2) Можливо стануть потрібні романи про українскіх попаданців. Пояснення присутній тут авдиторії, гадаю, зайві.
Хто що має?
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Святослав Чирук (Admin)
Admin

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 32

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   Вт Травень 14, 2013 10:27 am

Я так розумію це спроба визначити, що буде популярним найближчим часом? Чи реальна пропозиція від видавців? Якщо останнє, то, гадаю, незайвим буде так і сказати Wink Швидше знайдеш тих, хто тобі потрібен.
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://fantclub.ukrainianforum.net
Валерій Верховський

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   Чт Травень 16, 2013 12:09 pm

Це реальні видавці з конкретними пропозиціями Smile
Ведеться робота з ними.
Автори можуть надсилати мені анотації та синопсиси творів.
На початок Донизу
Святослав Чирук (Admin)
Admin

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   Пн Травень 27, 2013 12:22 pm

Першим "дописувачем" Клубу став я сам Wink Поки збирав інформацію про книжки, натрапив на кілька цікавих видань, які і захотів придбати. Сьогодні купив книгу Макса Кідрука "Бот". Обкладинка непогана. Погортав, начебто і текст пристойний. Буду читати, але не раніше як через місяць, бо зараз на іншу (не художню) літературу треба переключитися.

На минулому тижні прочитав книжечку Січеславця "Східний вал 1985". Цікава альтернативна історія. Хоча, як на мене, вона, все-таки ближча до сучукрліту аніж до альтернативної історії. Утім, нормально. Читається легко. Книжечка невеличка, цілком можна "проковтнути" за кілька годин (хоча, якби вона була товстішою, я б напевно, не прочитав, бо якось не сильно "зачепила"). Утім, ідея книги підозріло схожа на Олександра Ірванця "Рівне/Ровно". Утім, останнього ще не читав, нормально порівняти не можу.

Хотілося б, щоб на сайті у нас по-можливості були авторські рецензії на книги, а не "натаскані" з інтернету. Поки що таких дві - на книжку Валерія та того ж Січеславця. Як хто схоче щось розмістити, пишіть тут, а я додам на сайт. Тільки дві умови - об'єктивність (не треба співати доди книзі, яка того не варта) і відносно невеликий обсяг (2, максимум 3 абзаци).

Я ще хочу зробити статті від Клубу. Там будуть авторські матеріали - інтерв"ю. аналітика. Якщо хтось хоче більш глобально і розлого порівняти кілька книжок, або відстежити якісь явища у фантастиці - можна розмістити там (авторські інтерв"ю з письменниками теж там). Якщо хочете їх розмістити - вкажіть про це вгорі. Можна також тут, а можна мені на e-mail. Якщо там у вас фотографії якісь є, будь ласка, це тільки на краще.
На початок Донизу
Валерій Верховський

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   Чт Черв 27, 2013 7:50 am

Вчора розмовляв з головним редакторм одного видавництва. Справи такі, колеги. Ми домовилися, що до кінця року я принесу йому три романи - НФ українських авторів. Якщо видавець визнає їх вартими видання - у 2014 році вони будуть видані з виплатою гонорару. Це буде нова книжкова серія фантастики. Тож тексти, якщо вони готові, надсилайте мені, якщо є задум - присилайте мені анотації. Зрушити справу з місця ми здатні. Але видавець має побачити не "самореалізацію" чи "проби пера", а потеційний бестселлер. Тому пишіть романи, звертайтеся до мене по пораду - я допоможу.
На початок Донизу
Святослав Чирук (Admin)
Admin

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   Чт Черв 27, 2013 11:56 am

Не лякай людей pale Ті, хто впевнені, що пишуть "потенційні бестселлери" зазвичай приносять "самореалізацію", а ті, у кого готова добра книжка, можуть і засумніватися чи вона того варта Smile. Скажу чесно, мені здається, що ти трохи поспішив із трьома романами. За пів року зробити їх не встигнуть. Я не певен, що вони в усіх лежать у шухлядці. Добре якщо хоча б один.
На початок Донизу
Валерій Верховський

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   Нд Черв 30, 2013 8:17 am

Не лякаю, Святославе. Добре, якби хоч один. Але фантастам не варто нарікати на когось, крім себе. Такі жорсткі закони Всесвіту: не можеш писати на професійному рівні - вибуваєш з гри Smile
На початок Донизу
Олександр Дмитровський

Кількість повідомлень : 8
Дата реєстрації : 21.07.2013
Вік : 33

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   Нд Лип 21, 2013 4:23 pm

Пишу другу книгу.
Не завидую коректору і редактору, яким доведеться розгрібати лавини моїх орфографічних, стилістичних та граматичних помилок. Але це нічого. В мене ідей ще на 15 книг вперед!
Прекрасно розумію, що не письменник, не професіонал, не ас, не... бла-бла-бла. Але рухаюсь як танк вперед. Мені однаково, скажуть мені, що я невіглас в письмі, чи ні. Для цього і є редакторська професія, яка ВИТЯГУЄ твір до нормального вигляду. І не заморочуйтесь над тим, хто і що скаже! Якби в штатах так заморочувались, то мали б те саме, що і у нас. Там вміють заробляти гроші як на вигаданих бабаях під ліжком та психах з столовими ножами в руках, так і на серйозних творах, які писали Кларк та Дік.   Пишіть і не здавайтесь, а ще краще - пишіть кожного дня і носіть з собою блокнот. Пишіть, що вам подобається і не йдіть за публікою.
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://bs-radio.net
Святослав Чирук (Admin)
Admin

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   Пн Лип 22, 2013 11:16 am

Абсолютно згодний із вами в тому, що головне - це писати. І вигадані бабаї під ліжком теж потрібні. Більшість фантастики базується на цьому. Я впевнений, що не всім сподобається такий підхід, проте я також не вважаю, що фантастика - це такий вже елітарний жанр. Ви Валерію свій роман не надсилали? Якщо ні, у приватному повідомленні надішлю вам його мейл. Ви десь уже друкувалися? Можливо, оповідання?
На початок Донизу
Олександр Дмитровський

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   Пн Лип 22, 2013 12:27 pm

Так я теж планую писати про бабаїв. Це навіть круто відкрити українську серію про своїх бабаїв. Валерію надіслав. Дякую. Навіть як ніхто не погодиться видавати - вбахаю свої гроші. Може потім відіб'ю!Very Happy 
На початок Донизу
Олександр Дмитровський

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   Пн Лип 22, 2013 12:30 pm

Оповідань не пишу. Одразу ж замахнувся на романи. Планую в ЛЮБОМУ випадку випустити в світ свою першу книгу. Це буде в 2013. Хотілось би встигнути до форуму у Львові... але... час покаже.
На початок Донизу
Святослав Чирук (Admin)
Admin

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   Пн Лип 22, 2013 7:53 pm

Олександр Дмитровський пише:
Так я теж планую писати про бабаїв. Це навіть круто відкрити українську серію про своїх бабаїв.  Валерію надіслав. Дякую. Навіть як ніхто не погодиться видавати - вбахаю свої гроші. Може потім відіб'ю!Very Happy 

Як буде ближче до діла (до видання), повідомте. Можна буде зробити анонс на сайті у новинах і поставити в розсилку. Як потрібно, можна буде організувати презентацію у Дніпропетровську.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Пропозиції   

На початок Донизу

Пропозиції
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ФАНТКЛУБ :: Фантастична книга :: Жанри :: Сучасна українська фантастика-
Перейти до: